Marek Łagocki
W Twojej Sprawie

Marek Łagocki

Nr 1 - Okręg nr 4 – Sejmik Województwa Zachodniopomorskiego

Redaktor z kilkunastoletnim doświadczeniem, znający problemy lokalnej społeczności i odważnie podejmujący trudne tematy. 32 lata. Mieszka, żyje i pracuje w Koszalinie.

Swój dziennikarski i redaktorski warsztat przez lata szlifowałem m. in. w Tygodniku Koszalińskim Miasto, Faktach Koszalińskich, Obserwatorze Lokalnym w Sławnie, Faktach Szczecineckich, Głosie Miasta oraz KoszalinInfo.pl, BialogardInfo.pl, KolobrzegInfo.pl, jak również w Głosie Szczecińskim i Naszym Mieście Szczecin – wylicza. – Walczę o prawa mieszkańców m. in. powiatu koszalińskiego, białogardzkiego, sławieńskiego, szczecineckiego, ale też kołobrzeskiego. Podczas mojej drogi zawodowej w mediach skutecznie interweniowałem w wielu społecznych sprawach. Trudno mi nawet policzyć, ile razy – z pewnością było ich kilkaset. Moja dewiza to szybkie i skuteczne działanie.

Z wykształcenia magister pedagogiki, posiada również przygotowanie z zakresu resocjalizacji oraz bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego. Obecnie student czwartego roku prawa. Finalista Ogólnopolskiego Moot Courtu z Prawa i Postępowania Karnego organizowanego przez Uniwersytet Szczeciński. Ponadto jest w trakcie studiów podyplomowych na kierunku Przygotowanie pedagogiczne.

Od lat społecznik oraz miłośnik kultury. Specjalista ds. komunikacji społecznej.

W życiu prywatnym narzeczony Aleksandry. Lubi wędrówki piesze i rowerowe po pięknych zakątkach naszego regionu. Przyjaciel zwierząt, których los nie jest mu obojętny. Jego druga miłość to kotka o imieniu Paris.


Materiał sfinansowany przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica