Ala Zych
Ala Zych – Twój Głos na Równość i Sprawiedliwość!

Ala Zych

Nr 2 - Okręg nr 3 – Sejmik Województwa Podkarpackiego

Ala Zych – Twoja Kandydatka do Sejmiku z Listy Lewicy

Witajcie! Jestem Ala Zych, pochodzę z okolic Stalowej Woli, dokładnie z urokliwej miejscowości Krzaki. Mam 59 lat, jestem mężatką i mam dorosłego syna. Pracuję już od 37 lat w Szkole Podstawowej w Krzakach. Jestem również pasjonatką wolontariatu, angażującą się w stowarzyszeniu „Viva Akcja dla zwierząt”. Mam trójkę ukochanych psów, uwielbiam podróżować oraz jeździć motocyklem.

Edukacja i Wsparcie Społeczne – Chcę poprawić opiekę i wsparcie dla dzieci, młodzieży i dorosłych z problemami oraz działać na rzecz resocjalizacji tych, którzy już z tymi problemami się borykają.

Prawa Osób LGBT+ – Ochrona i poszerzenie praw osób LGBT+ jest dla mnie ważna. Każdy zasługuje na równość i szacunek.

Prawa Zwierząt – Jestem gorącą zwolenniczką praw zwierząt. Będę walczyć o lepszą ochronę naszych przyjaciół na czterech łapach.

Rozdział Kościoła od Państwa – Wierzę w rozdział Kościoła od Państwa. Chcę, aby nasze kochane Podkarpacie było miejscem, gdzie każdy ma równe prawa niezależnie od wyznania.

Liberalizacja Ustawy Antyaborcyjnej – Zdecydowanie popieram liberalizację Ustawy Antyaborcyjnej. Każda kobieta powinna mieć prawo do wyboru w kwestii swojego ciała.

Nasz region potrzebuje reprezentantki, która będzie walczyć o sprawiedliwość społeczną, równość i prawa obywateli. Dlatego kandyduję z Listy Lewicy – partii, która walczy o te same wartości, które są mi bliskie.

Razem możemy przyczynić się do budowy lepszej Polski, gdzie każdy ma szansę na godne życie i rozwój. Proszę o Wasze poparcie – razem możemy wiele osiągnąć!


Materiał sfinansowany przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica