Artur Pejas
Tak dalej być nie musi.

Artur Pejas

Nr 1 - Okręg nr 2 – Sejmik Województwa Świętokrzyskiego

Mam 52 lata, jestem mieszkańcem Skarżyska-Kamiennej, ukończyłem Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach na Wydziale Zarządzania, o specjalności Zarządzenie Finansami Przedsiębiorstwa, prowadzę własną działalność gospodarczą zajmującą się usługami telekomunikacyjnymi. Jako Członek Zarządu Amatorskiego Towarzystwa Piłkarskiego odpowiedzialny jestem za finanse stowarzyszenia, w działalności społecznej skupiam się na propagowaniu zdrowego stylu życia inicjując imprezy sportowe dla wszystkich grup wiekowych.

9 lat temu zdecydowałem zaangażować w politykę, najbliższe mi ideały to ideały lewicowe: równość, szacunek, troska o każdego człowieka, te wartości skierowały moje kroki w stronę Sojuszu Lewicy Demokratycznej, aktualnie Nowej Lewicy. Od 8 lat jestem Przewodniczącym Lewicy w Powiecie Skarżyskim, w 2022 roku zostałem delegowany do Rady Krajowej, a w wyborach wojewódzkich powierzono mi funkcję wiceprzewodniczącego Nowej Lewicy w województwie Świętokrzyskim.

Szanowni Państwo,

07.04.2024 odbędą się wybory do Parlamentu, to bardzo ważna data w naszym życiu, odkąd tylko sięgam pamięcią traktowałem takie dni jako święto i wypełniałem mój obywatelski obowiązek biorąc udział w głosowaniu. Tym razem jest inaczej, to moje nazwisko będą Państwo mogli znaleźć na liście kandydatów do Sejmiku województwa Świetokrzyskiego. To Wy Szanowni mieszkańcy natchnęliście mnie do podjęcia tej decyzji, a wsłuchując się w Państwa potrzeby w Sejmiku chciałbym aby Wasze postulaty znalazły odbicie w tworzonym prawie.

Jeśli chcesz wyższych płac, tanich mieszkań na wynajem, szkoły przyjaznej, tolerancyjnej

i stawiającej na indywidualny rozwój dziecka, przestrzegania praw człowieka, równości

w dostępie do nauki, leczenia, usług publicznych na najwyższym poziomie, znajdź mnie na liście Lewicy w województwie świętokrzyskim pod numer 1 i oddaj swój głos.

Szczegóły pełnego programu Nowej Lewicy znajdą Państwo na stronie https://lewica.org.pl

Z wyrazami szacunku

Artur Pejas

Śledź mnie:

  • Facebook: https://www.facebook.com/artur.pejas
  • Facebook: https://www.facebook.com/artur.pejas.okreg2.sejmik.woj.swietokrzyskie/
  • X: @ArturPejas
  • Instagram: https://www.instagram.com/arturpejas/

Materiał sfinansowany przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica